Červenec 2010

Diplomek pro Lin za vyplnění druhé bleskowky:)

31. července 2010 v 23:04 | Mini14 |  Diplomky for you
www.mini14.blog.cz
Moc moc děkuji za vyplnění zatím pá:)

Diplomek pro Jitušku za bleskovku:)

31. července 2010 v 20:33 | Mini14 |  Diplomky for you
www.mini14.blog.cz
Děkuji za vyplnění zde máš diplomek:)

Bleskovka č.2

31. července 2010 v 20:11 | Mini14 |  Bleskovky:)
www.mini14.blog.cz
1.Ahoj:):
2.Kdo je na obrázku?:
3.Co na diplom?:
4.Tak caw:):
Beru první 2:)

Diplík pro mé new SBénQo AvriLLE:)

31. července 2010 v 18:38 | Mini14 |  Diplomky for you
www.mini14.blog.cz
Moc děkuji za spřátelení:)Na diplomku jsem si dala záležet tak doufám že se líbí pá:-* 

Nááběr Affs:)

31. července 2010 v 10:37 | Mini14
Ahojky všichni,
jak již názecv vypovída jdu nabýrat Affs:)
Pokud chceš být mím affs,tak tě moc prosím,respektuj pravidla:)
PRAVIDLA:
1.Neobíhám,a proto nemusíte obýhat vy mě
2.Navštěvujte můj blog minimálně 2xDo týdne a já váš blog budu navštěvovat aspoň tak 3xdo týdně
3.Nemusíte psát komentáře!
4.Pokud máte facebook,tak se mi ozvěte ZDE tam s vámi vždy ráda pokecám:)
PŘIHLÁŠKA:
Přezdívka:
Blog:
Co na diplomek za SB?
Toť vše:)
    

Photoshoot Jamieho a Bonnie

31. července 2010 v 10:02 | Mini14 |  Bonnie Wright
V noci se na internetu objevily Nové fotografie na ,kterých je Jamie Campbell Bower a Bonnie Wright,kteří spolu již nějakou dobu chodí.Před nějakým časem se objevila informace,že tento pár nafotí Photoshoot pro časopis Vanity Fair do srpnového vydání. Zatím není jisté zda jsou tyto fotky opravdu z Vanity Fair. Až se to dozvím,budu vás informovat. První fotografie se na snitchseekeru objevily hodinu po půlnoci (našeho času). Šlo o fotografii,kde jsou spolu a tři fotky Jamieho. Přes noc se objevily ještě dvě fotky Bonnie. Doufejme,že se ukáže více společných fotek.Fotky se opravdu povedly,ale nejlepší je ta,kde jsou spolu. Opravdu jim to společně moc sluší :)

Daniel a Tom se zůčastní charitativní výstavy obrazů Lizzie Mary Cullen

31. července 2010 v 9:45 | Mini14 |  HP others
 Říká se,že herci Daniel Radcliffe a Tom Felton se objeví na zahájení charitativní výstavy obrazů umělkyně Lizzie Mary Cullen letos v září. Peníze poputují organizaci The Big Issue(Britský sociální podnik,časopis a registrovaná charita),která pomáhá lidem bez domova v Británii vydělat legitimní příjem.

Očekává se ,že Tom Felton a Daniel Radcliffe se zúčastní výstavy a podpoří ženu, která pracovala na filmu, který z nich udělal mezinárodní hvězdy!

Cullenová prý pracovala na filmu Harry Potter a Princ Dvojí krve, kde se setkala s Danem a Tomem, jako asistentka produkce a část uměleckého oddělení.Pár jejích obrazů si můžete prohlédnout níže.

Lizzie dle informací nedávno dělala nějaké umělecké dílo pro Six Strings Productions , kteří budou Pomáhat s úpravami Tomovi hudby,někdy v tomto roce.

Výstava, pořádaná Emmanuelem Rayem v Londýnském West Endu, bude otevřena pro veřejnost od 9. do 25. září 2010.

Její obrazy jsou fakt krásné,má zvláštní styl,který se mi vážně moc líbí ;)

Více fotek v celém článku:)

Diplomek pro Djinny za bleskovku č.1

30. července 2010 v 23:13 | Mini14 |  Diplomky for you
www.mini14.blog.cz
Byla jsi jediná která vyplnila mou bleskovku,a za to ti děkuji tímhle diplomkem:)
Snad se líbí snažila jsem se,aby byl co nejlepší:)

Bleskovka č.1

29. července 2010 v 19:57 | Mini14 |  Bleskovky:)
Ahojky vítejte u mojí první bleskovky:)
1.Ahoj:
2.Jak je?:
3.Co děláš?:
4.Co na diplomek?:
5.:Tak pá:
Beru první tři:)

Nové fotky ze všech dílů Harryho Pottera

28. července 2010 v 14:17 | Mini14 |  HP others
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Twitter stránky Oclumencia.com.br zveřejnil nové fotky z HP filmů.Můžeme na nich vidět trio na útěku (Relikvie Smrti),Harryho a Hermionu na astronomické věži,taktéž i Draca,rtaky Snapea nad Harrym před hořící Hagridovou hájenkou (Princ dvojí krve), část fotky Fénixova řádu (Brumbál,Poberti a Lily Potterová),Harryho na hřbitově (Ohnivý pohár),dálě Harryho nad Siriusem před příchodem mozkomorů (Vězeň z Azkabanu),Harryho v Tajemné komnatě u Ginny Weasleyové a v poslední řadě Harryho s Brumbálem (Kámen Mudrců).
hp-daily.blog.cz

Harry Potter 7 | Promo z plakátu

28. července 2010 v 11:22 | Mini14 |  HP others
Zdroj: snitchseeker.com

HP zajímavosti

28. července 2010 v 11:16 | Mini14 |  HP others
Spoustu zajímavosti z Harryho Pottera..:D
Na Harryho Pottera byly vybráni absolutně neznámí a herectvím nenaučení malý herci

Při prvním díle bylo vypito skoro 16000 litrů vody a 6000 litrů džusu.

Režisér třetího filmu dostal v přepočtu minimálně 28 000 000 Kč.Bylo použito více než 60 000 Km pásky(na film, zkažené záběry nebo neuvedené scény).

Komparsu na Harryho Pottera se zúčastnilo 150 000 tisíc chlapců z různých národů(Čína,ČR,Nový Zéland,Jihoafrická republika atd.),různého věku(nejmladšímu 2 roky, nejstaršímu však bylo 48 let), a různých náboženství.

Daniela Radcliefa nechtěli dne 12.12. 2001 připustit k natáčení k zatajení jeho zdravotního stavu, obvinění bylo falešné viník byl potrestán a s D.Radcliefem byla podepsána nová smlouva a to i na natáčení vezně z Azkabanu.

Ze všech hereckých obsazení se nejdéle vybírala madam Maxime a Hermiona Grangerová.

Bylo použito více než 1 000 000 000 Ks papíru a ten stále přibývá.

Na světě je více jak 0,5 miliardy fanoušků.

Při natáčení třetího filmu došlo k nejvíce nehodám co se týče úrazů, rozbitých věcí a nesrovnalostmi se scénaristy a herci.

Všechny filmy putovali do všech zemí světa.

Čínský terorista vyhrožoval nakladatelství Chom Fin. že všechny zabije pokud mu nedají knihu HP5 předčasně, byl zatčen a uvězněn na třináct let za ohrožování obyvatelstva.

Největší zájem vzbudila kniha Harry Potter a Princ dvojí krve.Světový ohlas dostal film Harry Potter and Prisoner of the Azkaban(Harry Potter a vězeň z Azkabanu).

Tým Harryho Pottera se činil dohromady bez sestříhání natočil 40 hodin filmu.Čisté sestříhané filmy vychází asi na 10hodin a 12minut.

Z toho nejkratší z filmů je Harry Potter a vězeň z Azkabanu a nedelší je Harry Potter A Tajemná komnata.

J.K. Rowlingová měla na začátku natáčení vybrané dva herce a to Robbieho Coltrane(Rubeus Hagrid) a Maggie Smithovou(Minerva McGonagalová).
zdroj(text):iheart-emma.blog.cz

HP a princ dvojí krve chyby

28. července 2010 v 11:12 | Mini14 |  HP a Princ dvojí krve

Chyby

1.) [posloupnost] Když stojí Harry s Hagridem a Křiklanem u Aragoga, při záběru z dálky sahá Harry Hagridovi asi po loket, při bližším záběru to je ale skoro po rameno.

2.) [logické chyby] Před Fredovým a Georgovým obchodem je socha kouzelníka, který zvedá buřinku a pod ní se střídavě objevuje a mizí králík. Když je pak záběr na Harryho, Hermionu a Rona, jak z obchodu odcházejí, kouzelník buřinku zvedá, ale žádný králík se neobjevuje ani nemizí.

3.) [posloupnost] Když Harry přijede do Bradavic a vydá se do Velké síně, má zkrvavený nos. Ginny mu ho celý utře a poté už mu po celou dobu Brumbálova proslovu žádná krev neteče. Když ale Brumbálův proslov skončí a je záběr na Harryho, tak má opět nos celý zkrvavený.

4.) [posloupnost] Když Harry pije Felix Felicis, je vidět, že vypil celý lektvar, potom je střih a lahvička je naplněná do poloviny.

5.) [posloupnost] Když si Brumbál ve své pracovně prohlíží viteály, tak má na očích brýle. Ale když Harry příjde do pracovny, tak už je Brumbál na očích nemá. A přitom není vidět, že by si je sundal. Stane se to kolem 36-37 min.

6.) [úmyslné chyby] Po celý film nemá Brumbál své brýle.

7.) [faktické chyby] Po Brumbálově smrti všichni zvedají na jeho počest hůlky - včetně Hagrida. Ten ale žádnou hůlku nemá, zlomili mu ji, když byl vyloučen ze školy.

8.) [posloupnost] Na začátku filmu, když Harry stojí s Brumbálem u metra a chytá se ho za ruku, Brumbál má zjizvenou a černou levou ruku. Když asi uprostřed filmu Harrymu vysvětluje důvod poškození ruky, ukazuje pravou a levá je v pořádku.

9.) [faktické chyby] Když Harry slaví Vánoce v Doupěti a přiletí tam Smrtijedi, následuje scéna, kdy Harry s Ginny běží skrz pole, ve kterém jakoby právě dozrávalo obilí. Pokud se nemýlím, obilí dozrává v srpnu, ne v prosinci.

10.) [posloupnost] Na začátku filmu, když je Harry s Brumbálem u Křiklana, hodiny ukazují půl jedenácté. Před tím ale na Harryho už čekala dívka z bufetu, která řekla, že končí v jedenáct.

11.) [faktické chyby] Když po rozchodu Rona s Levandulí sedí trio ve Velké síni, Levandule sedí u jiného stolu než oni. Ale ve Velké síni jsou pouze čtyři stoly, každý pro jednu kolej, a Levandule chodí stejně jako trio, do Nebelvíru, takže by měla sedět u stejného stolu.

12.) [úmyslné chyby] Nezdá se vám, že má Harry jizvu v tomto filmu nějakou širší a méně viditelnou a vůbec i jinak tvarovanou?

13.) [chyby v animaci/efektech] Na začátku filmu, když Harry sedí v bufetu, tak k němu přijde ta servírka. Při pohledu na noviny se obrázky v novinách nehýbou, přitom by měly.

14.) [chyby v animaci/efektech] Dost často se Harry objevuje bez jizvy.

15.) [nic] Ve scéne, kdy Harry vypil Felix Felicis a je u Hagrida s prof. Slughornem, tak v jednom záběru má prof. Slughorn hrnek vedle sebe a v druhém už není na stole.

16.) [logické chyby] Když smrtijedi zaútočí na Londýn, zničí přitom most Milenium bridge. Když se most začne třást, vidíme na něm stovky lidí. Když se ale vykroutí z pilířů a spadne do řeky, žádní lidé tam již vidět nejsou, což je divné, protože za tak krátkou dobu by určitě utéct nestačili.

17.) [posloupnost] Skoro na začátku filmu, když Harry, Ron a Hermiona sedí u stolu, nad kterým hoří vznášející se noviny, Hermiona má z každého záběru nohy jinak.


Harry Potter a Princ dvojí krve hláškyxD

28. července 2010 v 11:10 | Mini14 |  HP a Princ dvojí krve

Hlášky

Hermiona Grangerová: No, hodně se mluví o tom, že Brumbál už stárne.
Harry Potter: Nesmysl... Kolik mu vlastně je?
Ron Weasley: Sto padesát? Plus mínus deset let.

(Harry použije proti Snapeovi kletbu Sectumsempra.)
Severus Snape: Vy si dovolujete používat proti mě mé vlastní kletby? Ano. Já jsem Princ dvojí krve.

Harry Potter: Jak vypadám?
Lenka Láskorádová: Neobyčejně obyčejně.

Harry Potter: Nezavolal jste pana profesora Křiklana jen kvůli lektvarům, že?
Albus Brumbál: Ne, nezavolal. Profesor Křiklan má totiž něco, po čem velmi toužím. A lehko se toho nevzdá.
Harry Potter: Povídal jste, že se mě pokusí přidat do své sbírky.
Albus Brumbál: Přesně tak.
Harry Potter: A mám mu to dovolit?
Albus Brumbál: Ano.

Harry Potter: Věděl jste to, pane? Už tenkrát?
Albus Brumbál: To, že jsem právě poznal toho nejnebezpečnějšího kouzelníka všech dob? Ne.

Ron Weasley: (na Harryho) Ty holky mě jednou zabijou.

Albus Brumbál: Každý den, každou hodinu, možná i v této chvíli, se síly temnot pokouší proniknout přes zdi tohoto hradu. Ale nakonec, největší zbraní... jste vy. To byla jen menší úvaha k zamyšlení. A teď rychle do postele, šup šup.
Ron Weasley: Fakt povzbuzující.

servírka: Harry Potter, kdo je Harry Potter?
Harry Potter: Em... nikdo. Vlastně je trochu cvok.
servírka: Zvláštní, ty vaše noviny. Jednou se mi zdálo, že se obrázek v nich hýbal.
Harry Potter: Vážně?
servírka: Myslela jsem, že mi přeskočilo.
Harry Potter: Chtěl jsem se zeptat v ko...
servírka: V jedenáct. Končím v jedenáct. Pak mi můžete vyprávět o Harry Potterovi.
Albus Brumbál: Letos v létě jsi neopatrný.
Harry Potter: Rád jezdím vlakem sem a tam, nemusím na nic myslet.
(Brumbál odhalí zmrzačenou ruku.)
Albus Brumbál: Nepříjemný pohled, že ano? Pojí se s tím zajímavá historka, teď ale není čas ji vyprávět. Chyť mě za ruku. Dělej, co říkám.

Ron Weasley: Miluji ji!
Harry Potter: Fajn, miluješ ji. Ale už jsi ji aspoň potkal?
Ron Weasley: Ne... Představíš mě?

Harry Potter: Co jsem zmeškal?
Ron Weasley: Moudrý klobouk nás vybízel, abychom byli stateční a silní. To se mu snadno řekne. Je to klobouk.

Horacio Křiklan: Harry! Okamžitě se se mnou vrať do hradu!
Harry Potter: To by bylo kontraproduktivní, pane.
Horacio Křiklan: Proč to říkáš?
Harry Potter: To netuším.

Ron Weasley: Kolik to stojí?
Fred a George: Pět galeonů.
Ron Weasley: Pro mě...
Fred a George: Pět galeonů.
Ron Weasley: Jsem váš bratr!
Fred a George: Deset galeonů.

profesor Kratiknot: Vaše jména?
Harry Potter: Vždyť mě znáte, pane!
profesor Kratiknot: Žádné výjimky, Pottere!

Hermiona Grangerová: Jestli jsem si myslela, že spolu půjdeme na vánoční večírek? Ano, ale teď jsem musela pozvat někoho jiného.
Harry Potter: No, a nenapadlo tě, že když ty nemáš s kým jít a já nemám s kým jít, mohli jsme jít spolu jako kámoši?
Hermiona Grangerová: Proč jsem na to nepomyslela?

Hermiona Grangerová: Vidíš támhletu holku? To je Romilda Vaneová, chce ti tajně podstrčit nápoj lásky.
Harry Potter: (fascinovaně zírajíc na Romildu) Vážně?
Hermiona Grangerová: Harry, tady. Ale notak, chce to jen proto, že si myslí, že jsi vyvolený.
Harry Potter: Ale já jsem vyvolený.
(Hermiona ho praští novinami.)

prof. McGonagallová: (k Harrymu, Ronovi a Hermioně) Jak to, že vždycky, když se něco semele, jste u toho vy tři?
Ron Weasley: Tak tuhle otázku si, paní profesorko, kladu už šest let...

(Bystrozor prohlíží Malfoye.)
bystrozor: Co je to za klacek?
Draco Malfoy: To není klacek, kreténe. To je vycházková hůl.

Neviditelný plášť

28. července 2010 v 10:58 | Mini14 |  Harry Potter předměty
Neviditelný plášť
je velice užitečný předmět na porušování školního řádu Harry jej získal od Brumbála, který ho získal od Harryho otce Jamese Pottera, který jej získal po svém otci atd. až k Ignaciu Peverellovi, kterému jej dala smrt. Harryho je skutečný neviditelný plášť, ostatní pláště jsou opatřeny zastíracím kouzlem nebo upleteny ze srsti polovida, ale ti časem ztrácejí účinek, stoprocentně platí na lidi ale není jisté jestli kupříkladu na kočky, ale ví se, že na mozkomory ne.

HP a relikvie smrti trailer

27. července 2010 v 22:07 | Mini14 |  Další HP celebs
Hustý trailer k HP a relikvie smrti musíte zkouknout:)

VIDEO: Tom Felton o Harry Potterovi na Comic Con

26. července 2010 v 18:31 | Mini14 |  Další HP celebs
VIDEO: Tom Felton o Harry Potterovi na Comic Con
Během akce Comic Con v San Diegu (22.-25.července) se konalo s hercem Tomem Feltonem (Draco Malfoy) mnoho rozhovorů. Teď tu máme dva video-rozhovory. Tom v rozhovorech prozradil, že jeho nejoblíbenější Potterovskou knížkou je Harry Potter a Tajemná komnata, u filmů zase Harry Potter a Princ dvojí krve, kde dostal o dost více prostoru než v předchozích filmech. Dále řekl, že je to divné si představit, že by v jeho životě nebyl Harry Potter a je smutný z toho, že se blíží definitivní konec. Ohledně toho, že dosud hrál jen záporné postavy se vyjádřil, že to bere terapeuticky a podle něho předčí poslední dva HP filmy, které přijdou do kin pod názvy Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a Harry Potter a Relikvie smrti: část II. všechny předchozí Potterovské filmy. První video najdete zde.
Druhé níže v článku.

Warner Bros. oznámilo špatnou zprávu pro Potter fanoušky. Bohužel neplánují zveřejnit exkluzivní záběry z Harry Pottera a Relikvií smrti zveřejnit širší veřejnosti, takže jediná možnost jak se k ukážce dostat, je čekat jestli někdo nezveřejní na internet alespoň pirátskou verzi.


Nové promo k HBP - Ginny

26. července 2010 v 17:59 | Mini14 |  Bonnie Wright
ginny.jpg (25 KB)normal_promos_GinaWeasley_hp6_1.jpg (58 KB)